Informace k lyžařskému výcvikovému kurzu

Lyžařský výcvikový kurz v Karlově pod Pradědem se uskuteční ve dnech 18. 2. 2018 – 23. 2. 2018. Odjezd od školy je naplánován na 13.30 hod. Sraz žáků bude ve 13.15 hod před školou. Žáci si nezapomenou s sebou vzít kartičku pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti a potvrzení o seřízení lyží. Vše bude vybíráno na místě před odjezdem.

Pokud žáci trpí alergiemi, berou léky nebo mají jiná omezení zdravotní způsobilosti, nezapomenou rodiče tuto skutečnost uvést v návratce, kterou žáci spolu s poučením o bezpečnosti odevzdají nejpozději do pátku. Kromě lyžařského vybavení a seznamu doporučených věcí si žáci s sebou rovněž vezmou peníze na vleky – cca 1000 Kč.

Návrat z lyžařského výcvikového kurzu se uskuteční v pátek dne 23. 2. 2018 kolem 16.30 hod. Rodiče si své děti vyzvednou před školou nebo si zajistí jejich odvoz.

Tak tedy hodně zdaru na svahu a v neděli na viděnou.:)

Pokud jste ztratili formuláře k vyplnění, tak tady si je můžete stáhnout.

Poučení o bezpečnosti před lyžařským kurzem

Prohlášení o bezinfekčnosti dítěte

Informace o akci