ÚDIF v Knínicích

Dnes si žáci prvního i druhého stupně užili hodinovou show společnosti ÚDIF (Úžasné divadlo fyziky). Pokud měl před začátkem někdo ještě pocit, že fyzika je nuda, tak dnes se ho naprosto zbavil. Všichni napjatě sledovali zábavné a poučné pokusy, každou chvíli zazněl smích, "Jůůůů" nebo i "Ty v...!", za což jsme se na ně dnes nemohli zlobit, protože jsme naprosto chápali jejich úžas, který prostě převážil nad sebekontrolou.

Všem hodina rychle utekla a nikomu se nechtělo vracet do běžného rozvrhu. Nejlépe to vyjádřil jeden osmák. Na komentář předvádějícího, že zvonilo a jestli už nechtějí přestávku, odpověděl: "Zvonění je pro učitele." Pak se ozvalo sborové "My chceme ještě fyziku."

Děkujeme Vojtovi a Elišce ze společnosti Údif za perfektní show a doufáme, že bude brzo příležitost k dalšímu setkání.