Úřad práce v Boskovicích

Ve středu 8. 11. 2017 navštívili žáci osmé třídy Úřad práce v Boskovicích. Sice mají ještě rok na to, aby se rozhodli, kam dále povedou jejich kroky po dokončení základní školy, avšak informací není nikdy dostatek, a proto se již v tomto roce seznamovali s obory a náplní jednotlivých středních škol a učilišť. V předem domluvenou hodinu jsme se sešli v posluchárně budovy Úřadu práce, kde nám velmi příjemná a milá paní Hofmanová nastínila s pomocí prezentace oblasti a problémy, kterými se činnost Úřadu práce zabývá. Pak jsme si mohli prohlédnout složky, podle jednotlivých profesí či oborů, které nás zajímaly. Celá návštěva pro nás byla velmi poučná a přínosná. Rádi bychom poděkovali paní Hofmanové za vstřícnost a ochotu, s jakou odpovídala na naše dotazy.