ŠD - Šmelcovna

V úterý 16.4. 2024 se vypravily děti ze ŠD na výlet do Arboreta Šmelcovna v Boskovicích. Společně jsme si prohlédli Arboretum, poznávali rozkvetlé květiny, stromy, keře a plnili jsme jednoduché úkoly. Také jsme se nezapomněli podívat na zvířátka, která na Šmelcovně chovají. Paní zahradnice pro nás měla připravené rostlinky petunií, květináče, hlínu a ukázala dětem, jak správně rostliny zasadit. Děti si tak vyzkoušely rostlinky samy zasadit a odnesly si je domů. I když nám počasí úplně nepřálo a bylo chladno, výlet jsme si užili i se sladkou tečkou v cukrárně.

Chtěli bychom moc poděkovat vedení a zaměstnancům Arboreta za vstřícnost a ochotu se kterou se o nás starali. Zvlášť děkujeme za dárky pro děti, které jim udělaly velkou radost.