Vážení rodiče.

Dnes jsme společně s dětmi v poslední vyučovací hodině vytvořili pravidla naší třídy, které budeme dodržovat a za jejich porušení budou děti odevzdávat získané korálky. Poslední dobou velice často v naší třídě řeším nevhodné chování (děti se perou na koberci, hrají na honěnou ve třídě, lezou po záchodech), používání vulgárních výrazů, žalování a mnoho dalšího. Netýká se to úplně všech ve třídě, u některých toto řeším opakovaně. Poprosila bych Vás, zda byste na toto téma doma s dětmi nepromluvili. Děkuji za spolupráci a pěkný víkend.

V pondělí 16.10.2023 donést Matýskovou matematiku 4. díl. Viz foto.

V pondělí 16.10.2023 - "Divadélko Hradec Králové" - 60Kč, platím z TF

SUIT-UP DAY na naší škole - 17.10.2023

„V tento všední den si oblékneme sváteční šaty a uděláme ho tak nevšední. Košile, šaty, motýlky, formální kalhoty a vše, co z vás udělá pravého galána či nóbl dámu. Zažijte tento netradiční den ve velkém stylu a nezapomeňte na všechny pravidla správné etikety.“

Práce ve škole:

1. Čj – Abeceda – složitější řazení slov
  2. M – MM3 – str. 57, cv. 1,2
  3. Prv – str.10
  4. Čj – pravidla třídy

Domácí úkol:

M – MM3 – dobrovolně vymalovat obrázek na poslední straně.