LVK 7.+8.tř.

Letošního kurzu se zúčastnila téměř celá 7.třída a 6 lyžařů ze třídy osmé.

Druhý den už všichni jezdili na vleku či lanovce. Velká pochvala všem začátečníkům - udělali obrovský pokrok. Lyžaři se snažili zdokonalovat svůj styl a překonávat terénní nerovnosti. Za 4 lyžovací dny najezdila dvě první družstva 80 kilometrů.  Lyžovali jsme v Červené Vodě a Čenkovicích, které máme přes kopec. Sjezdovky si vybíráme podle stavu sněhu, tak aby svezení bylo zážitkem. Počasí bylo typicky horské - sluníčko, mlha, déšť a sněžení. Všichni lyžovali s obrovským nadšením a stále lépe a lépe.

Skončil  týden  lyžování a společných chvil, večerů plných her všech účastníků kurzu.

A bilance - žádný úraz - děti dbaly všech pokynů, které jim instruktoři udělovali  a jezdily s velkou opatrností.  Všechny moc chválím. Pochvala patří také instruktorům za profesionální přístup a pevné nervy na svahu i mimo něj.

Mgr. Iva Paráková - vedoucí kurzu.