Přespolní běh v Černé Hoře

Ve středu 20. září jsme se vydali závodit v přespolním běhu do Černé Hory. Tradiční závod probíhal v areálu pod zámkem, kde byly nachystány hned 2 trasy. Soutěžily žáci a žákyně 6.+7.třídy a 8.+9.třídy. Kratší z tratí patřila mladším chlapcům a všem dívkám, starší chlapci běželi trať dlouhou     3 km. Všichni naši běžci podali maximální výkony a překonali sami sebe, poněvadž závod probíhal v obrovském počtu startujících a trať byla opravdu náročná. Za zmínku stojí nejlepší umístění ve starších dívkách – kdy se Monika Vondálová umístila na krásném 24.místě, v mladších chlapcích Samuel Ševčík doběhl dokonce na krásném 21. místě a Jan Oliva na 30.místě. Počasí nám vyšlo na jedničku, akci jsme si velmi užili a potkali jsme spoustu kamarádů a příbuzných z jiných škol.                  Již nyní se těšíme na další ročník!