Zahradní slavnost

Léto je tu a společně i s ním i doba, kdy trávíme většinu času venku, pokud to ovšem počasí dovolí.

Ideální způsob, jak spojit příjemné s užitečným, je uspořádat zahradní slavnost, kam pozvete všechny, s nimiž se chcete vidět a společně strávit příjemné pohodové odpoledne.

Stánky s ručními výrobky, letní osvěžující nápoje, anglické písničky i říkanky, dynamické taneční vystoupení. To vše přítomným vlilo do žil radostnou náladu. Závěr slavnosti patřil divadelnímu představení Ať žijí duchové! pod taktovkou paní učitelky Martiny Kopecké.

Celkem jsme vybrali 18 tisíc, po odečtení nákladů nám zůstává 15,8 tisíce Kč na vybavení našich knihoven pro děti. Vyúčtování celé akce je k dispozici u paní účetní. Slavnost se vydařila a velmi děkujeme Všem za podporu a účast.

Mgr. Petra Galbová