Závody v přespolním běhu v Černé Hoře

Vybraní žáci a žákyně naší školy se ve středu 21. 9. zúčastnili tradičního závodu v přespolním běhu, který pořádá ZŠ v Černé Hoře v areálu TJ Sokol Černá Hora. V každé ze čtyř kategorií (mladší dívky - 1 500 m, mladší hoši 2 000 m, starší dívky 1 500 m, starší hoši 3 000 m) se závodu účastnilo kolem 80 běžců. Tempo jednotlivých závodů bylo vysoké, přesto se naši reprezentanti nenechali zahanbit a mnozí se dokázali umístit na hranici první a druhé poloviny výsledkové listiny. Nejrychlejší mezi mladšími dívkami byla Anna Mahelová (52. místo, 6:10), mezi mladšími hochy Jan Oliva (35. místo, 7:33), mezi staršími děvčaty Monika Vondálová (44. místo, 5:54) a mezi staršími hochy Vincent Letfus (43. místo, 11:15 - vylepšení lonškého výkonu Radima Kaderky - 17. místo, na stejné trati o 4 vteřiny).

Školní výběr:

mladší dívky (6+7): Mahelová, Měkotová, Görlichová, Olivová;

mladší hoši (6+7): Oliva, Máyer, Dvořák, David, Malach;

starší dívky (8+9): Vondálová, Koutná, Šormová, Skálová, Zatloukalová, Pulcová, Blahová;

starší hoši (8+9): Letfus, Vondál, Dosedla F., Kouřil.

Celému výběru patří poděkování za příkladnou reprezentaci školy a vzorné chování v průběhu celé akce.